Medžioklės gidas pradedantiesiems

Medžioklė – tai puikus būdas pabūti gamtoje, praleisti laiką su šeima ir draugais bei pateikti šviežios mėsos ant pietų stalo. Tačiau jei niekada anksčiau nesate medžioję, tai gali šiek tiek gąsdinti. Šiame vadove sužinosite medžioklės pagrindus, kad šį sezoną galėtumėte pradėti medžioklę!

Pirmiausia būtinai pasidomėkite vietos įstatymais, susijusiais su medžiokle. Kiekvienoje valstijoje galioja skirtingos taisyklės dėl to, kada ir kur leidžiama medžioti, kokius medžiojamuosius gyvūnus leidžiama medžioti ir kokius ginklus galima naudoti. Būtinai susipažinkite su šiais įstatymais, kad nepakliūtumėte į bėdą!

Kai pasirūpinsite teisės aktais, metas pasirūpinti medžioklės apranga. Jums reikės tinkamos aprangos ir įrangos, kad laukinėje gamtoje būtumėte saugūs ir jaustumėtės patogiai. Jei norite susilieti su aplinka, būtina maskuojamoji apranga, taip pat neperšlampami, šilti ir patogūs batai, kuriais būtų galima vaikščioti ilgas dienas. Jums taip pat reikės medžioklinio ginklo, pavyzdžiui, šautuvo ar lanko, ir tinkamos saugos įrangos, pavyzdžiui, ausinių ir akių apsaugos priemonių.

Kalbant apie pačią medžioklę, svarbiausia yra apsišarvuoti kantrybe. Medžioklėje reikia daug sėdėti vietoje ir laukti, kol jūsų grobis padarys klaidą. Įsitikinkite, kad žinote, iš kur pučia vėjas, kad jūsų kvapas neišduotų jūsų pozicijos. Be to, norint tiksliai šaudyti, praktika daro gera – prieš išvykdami į medžioklę visada skirkite laiko šautuvo ar lanko taikikliui nustatyti ir sureguliuoti.

Galiausiai pasiruoškite šiek tiek padirbėti, kai reikės išdarinėti ir skersti nušautą gyvūną. Jums reikės aštrių peilių arba pjūklų, taip pat tvirtų pirštinių, kad procesas būtų atliktas saugiai ir greitai. Jei planuojate medžioti didesnius gyvūnus, pavyzdžiui, elnius, galbūt taip pat norėsite investuoti į medžioklės vežimėlį.

Laikydamiesi šių patarimų, būsite pasirengę sėkmingai medžioklei šį sezoną! Sėkmės ir laimingos medžioklės!